ELEKTROTECHNICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY
im. 1 MAJA


ul. Dunikowskiego 3
31-801 Kraków


tel/fax:  + 48 12 648 62 11

Centrala:
tel:  + 48 12 648 46 28
Dział Handlowy:
tel:  + 48 12 648 11 30

 

E-mail info@spel.com.pl


Godziny otwarcia:

od pn. do pt. 700 ÷ 1500 


Oferujemy najlepsze bezpieczniki oraz lampki led i płotki ogrodowe.

PL

Katalog wyrobów

Przeglądaj Pobierz

Ulotka reklamowa

Przeglądaj Pobierz

EN

Product catalogue


View
Download

Product list


View
Download

Stoliki produkcyjne

Stoliki produkcyjne - Nasza odpowiedź na Twoje wymagania!

Najważniejszą zasadą projektowania, a później produkowania stolików produkcyjnych jest dostosowanie ich do branży w której będą używane oraz zadbanie o to, aby rozmieszczenie poszczególnych elementów wspomagało pracę na nim niezależnie od wzrostu czy innych cech fizycznych pracownika. Mając tego świadomość oferujemy szeroką linię stolików produkcyjnych do stosowania przy liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych, na halach montażowych, w warsztatach a nawet w laboratoriach.

 

 

Pragniemy dopasować się do Twoich życzeń dlatego wykonujemy stoliki produkcyjne na indywidualne zamówienie.Jesteśmy świadomi tego, że to Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz, dlatego chcąc odpowiadać na Twoje wymagania w jak największym stopniu proponujemy Ci poza stolikami produkcyjnymi z naszego katalogu również te zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Przejawia się to dostosowaniem wymiarów stolików do wzrostu i zasięgu ramion pracowników. Będziesz mógł, więc wybrać rozmiar blatu, który będzie pasował do powierzchni jaką chcesz na niego zagospodarować w Twojej pracowni. Wykonamy go dla dla Ciebie również z materiału, który sobie zażyczysz.

 

Oferujemy Tobie również możliwość zainstalowania dowolnej ilości półek w stoliku produkcyjnym, a także możliwość wyboru pokrycia. Mamy w swojej ofercie pokrycie cynkowe. Możemy także pomalować stolik produkcyjny farbą proszkową. Jeśli dbasz o wygląd Twojego miejsca pracy, lub chcesz by pasowało do barw firmowych pomalujemy go na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor.

 

 

Wszystkie modele stołów produkcyjnych zaprojektowane w naszej pracowni uwzględniają warunki pracy zależne od branży i zastosowania zarówno pod względem sposobu produkcji jak i wykorzystania powierzchni pracy zależnie od wielkości pracowni, do której zamawiasz stół produkcyjny. W naszych projektach bierzemy poważnie pod uwagę oszczędność energii ludzkiej oraz dbamy o oszczędność wykorzystania materiału, aby zoptymalizować cenę naszych produktów.